Biuro w Rudzie Śląskiej:ul. Czarnoleśna 47, Ruda Śląska
Oddział w Chrzanowie:al. Henryka 26 (II p., Dom Rzemiosła), Chrzanów
KLIENCI O NAS

Opinie klientów

Szczerze polecam korzystanie z usług Pana Mecenasa. Jest bardzo konkretny, skuteczny, pomocny. Nie tylko sporządził mi wiele pism, na które się umawialiśmy, ale tez zawsze mi przy tym coś doradził, podpowiedział, wyjaśnił. Konsultacje na najwyższym poziomie merytorycznym, a sporządzone przez Pana Mecenasa dokumenty napisane w sposób poukładany, czytelny i zrozumiały, tak ze właściwie nigdy nie miałam do nich uwag (a ja czepliwa jestem :-)). Współpraca z Panem Mecenasem Krzysztofem Boguszem to przyjemność. A trafiłam do Kancelarii zupełnie przypadkowo, przeglądając internet. Dlatego namawiam każdego, kto szuka pomocy prawnej szczególnie z zakresu ZUS, a kto trafił na ten profil, żeby nie szukał już dalej. Lepiej nie można trafić.
Magdalena Sukniewicz

Polecam usługi P. Krzysztofa, pełen profesjonalizm, świetne przygotowanie oraz zaangażowanie na najwyższym poziomie .Rzetelny i odpowiedzialny a co najważniejsze skuteczny!!
Paulina Kajfasz

Serdecznie polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Moja sprawa zakończyła się sukcesem 🙂 Kontakt szybki i bardzo rzeczowy. Doskonale przygotowane odwołanie od decyzji ZUS, a sprawa miała kilka wątków i nie należała do łatwych.
Monika Ścibakówna

Kancelaria Stolarz, Bogusz radcy prawni spółka partnerska opracowała na nasze zlecenie Politykę Ochrony Danych Osobowych. Zlecenie zostało wykonane terminowo. W wykonaniu powierzonego zadania kancelaria wykazała się fachowością i solidnością. Z przyjemnością możemy zarekomendować usługi świadczone przez Kancelarię.
ELBUD Sp.j.

Kancelaria Stolarz, Bogusz Radcy Prawni Spółka Partnerska opracowała w trybie zamówienia publicznego „Politykę Ochrony Danych Osobowych” w Związku Komunalnym „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie zgodną z RODO. Zlecenie poprzedzone zostało wnikliwą analizą stanu aktualnego u Zamawiającego. Zlecenie zostało wykonane rzetelnie i terminowo.
Przewodniczący ZKKM w Chrzanowie

Gorąco polecam!
Od samego początku pełne zaangażowanie.
Zawsze bardzo dobrze przygotowany do sprawy. Nie umknął mu żaden szczegół
Doskonale informował i wyjaśniał kwestie prawne, mogłam liczyć na rzeczowe porady oraz doradztwo w zakresie powiązanych spraw.
Działania podjęte przez Pana Mecenasa były bardzo skuteczne, walczył do samego końca i doprowadził do zakończenia sprawy z oczekiwanym skutkiem.
Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Ania Brzezińska

Miałam przyjemność korzystać z fachowej pomocy Pana Mecenasa Krzysztofa Bogusz w skomplikowanej sprawie zabezpieczenia emerytalnego dla osoby z mojej rodziny. Do skorzystania z usług kancelarii zachęciła mnie lektura bloga https://odwolanieoddecyzjizus.pl/ i wyjaśnienia w sprawie, której nie potrafiłam sama rozwiązać. Spotkałam się ze zrozumieniem sytuacji, proaktywnym podejściem oraz wysokim poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Kiedy wróciłam po długim czasie z dodatkowymi pytaniami, Pan Mecenas od razu znał odpowiedź i pomógł mi rozwiać dodatkowe wątpliwości. Bez wahania rekomenduję skorzystanie z usług Pana Mecenasa, bez względu na to, jak trudna czy skomplikowana byłaby to sprawa
Ewa Szlachetka
Co-Managing Partner at Eversheds Sutherland Wierzbowski

Niniejszym potwierdzam, że zleciłam zastępstwo procesowe Kancelarii Radcy Prawnego Ryszarda Stolarza w Chrzanowie do występowania w moim imieniu w sprawie odwołania od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, której przedmiotem było stwierdzenie, że jako pracownik nie podlegałam obowiązkowo ubezpieczeniom społecznym (...) W sprawie brali udział r. pr. Ryszard Stolarz i r. pr. Krzysztof Bogusz, których zaangażowanie i profesjonalna pomoc na każdym etapie postępowania były decydujące. Wobec tego w pełni polecam usługi prawne świadczone przez powyższy zespół, zwłaszcza w zakresie spraw przeciwko ZUS.
Wioletta Siudek

Wysoki poziom i skuteczność świadczonych usług stanowią podstawę do zarekomendowania radcy prawnego Ryszarda Stolarza jako wartoścowego partnera każdego podmiotu gospodarczego.
Likwidator Zakładów Górniczych Trzebionka S.A.

Gorąco polecam współpracę z panem Krzysztofem. Ogromna znajomość tematu i wyroków w sprawach z ZUSem. Pisma przygotowane bardzo profesjonalnie, rzeczowo i konkretnie argumentujące nasze stanowisko. Zawarte dokładnie to, o co nam chodziło, do tego przygotowane zawsze na czas (a w jednym przypadku było go naprawdę mało i to jeszcze w okresie świątecznym) i z konkretną instrukcją co trzeba dalej robić. Do tego szybki i świetny kontakt.
Tomasz Tyżaj

Fachowe, rzetelne porady prawne. Pana Mecenasa cechuje wysoka kultura osobista i bardzo dobra znajomość przepisów prawa - a co dla mnie najważniejsze - specyfika statusu prawnego samorządowych instytucji kultury. Współpracuję z Panem Mecenasem już trzeci rok. Polecam!
Marta Sikora
Dyrektor MBP w Trzebini

Kancelaria zawsze rzetelnie podchodzi do zleconego zadania. Wykazuje się szeroką znajomością z różnych dziedzin prawa. Działa szybko i trafnie analizuje problem. Polecam gorąco.
Piotr Płoskonka
ELEKPRO

Pan Krzysztof jako prawnik jest osobą wysoce kompetentną, zawsze poznaje zagadnienie od podszewki przed udzieleniem jakiejkolwiek porady. Działa szybko i sprawnie, a jego odpowiedzi na wszelkie pytania są nad wyraz wyczerpujące. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa jako osobę wysoce pomocną w zagadnieniach prawa.
Marcin Żak
Doradca Techniczno-Handlowy w Saint-Gobain

Firma konkretna i przede wszstkim fachowa .
Pomoc nieoceniona w nocy o północy 😊.
To nazywa się pomoc , gdzie w tych czasach gdzie ludzie tego ewidentnie potrzebują potrafią wykorzystywać sytuację i naciągać .Ten Czlowiek swą wiedza od razu postawił mi sprawę jasno ,bez żadnych opłat i bez naciagania kasy na ewentualne pisma dal mi poradę gdzie mnie laikowi w tych sprawach kazdy mógłby wcisnąć glupote.
Z wielka przyjemnością polecam i napewno w kontakcie , z takimi ludźmi czysta przyjemność
-doceniam bardzo
-dziekuje
Małgorzata Kosno

Dotychczasowa współpraca układa się bez zastrzeżeń, a świadczone usługi realizowane są profesjonalnie.
ESSA sp. z o.o.
Prezes Zarządu Adam Skwarek

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza w sprawach ZUS i bardzo dobry kontakt - to zdecydowanie wyróżnia współpracę z Panem Krzysztofem. Odwołanie zostało przygotowane z najwyższą starannością, trafnie rozwijając każdy argument. Pan Krzysztof szczerze ocenił powodzenie sprawy oraz możliwe scenariusze, cierpliwie odpowiadając na wszystkie moje pytania 🙂 gorąco polecam!
Natalia Krawczyk

Pan Krzysztof posiada rozległą wiedzę na temat prawa emerytalnego i prawa pracy (sam kiedyś poszukiwałem u niego odpowiedzi na nurtujące mnie pytania). Cechuje go rzetelność i bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa oraz prowadzoną przez niego kancelarię.
Radosław Tarabuła
Principal Engineer w Consolidated Precision Products Corp
KLIENCI O NAS

Wygrane sprawy

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Copyright by JW. All rights reserved.